Orlik - VI kolejka - relacja

KKS WŁÓKNIARZ KALISZ - Piotrów  6-3 (5-3)

Bramki: Kowalski x 3, Szczepaniak, Staszak, Wojtaszek

Skład: Bartniczak, Górniak, Kowalski, Kurcbach, Piaskowski, Sosnowski, Staszak, Szczepaniak, Walczak, Wojtaszek

Słaby początek (zwłaszcza w obronie) i pogoń do właściwego wyniku. Mimo iż przegrywaliśmy już 1-3, w pierwszej połowie, zdążyliśmy straty nadrobić jeszcze przed przerwą. Po przerwie mimo ogromnej przewagi z przodu, tylko raz Michał Kowalski pięknym uderzeniem lewą nogą w samo okienko pokonał bramkarza rywali. Bardzo cieszy sposób gry - nasz styl, od tyłu piłką, bez problemu utrzymywanie się przy niej i bezpieczne rozgrywanie. Tylko czemu nie od 1 minuty a od 15? Gdyby rywal był bardziej doświadczony wówczas nie było by tak łatwo odrobić strat. Drużyna pokazała jednak charakter (po raz kolejny) i cały czas grała swoje. Brawo, choć wynik mógłby być bardziej okazały - trzeba poprawić skuteczność. W najbliższy poniedziałek ostatni mecz w tej kategorii wiekowej.