poniedziałek, 10 grudnia 2012

Młodzik Młodszy: zdjęcie + relacja ze Śremu

Grupa nasza składała się z 5 zespołów. Rywalizowaliśmy z; UKS Szóstka Śrem, Lider Swarzędz, Suchary Suchy Las i UKS Skórzewo.

Pierwszy mecz z Sucharami, po dobrym meczu przegraliśmy 0-1. Sytuacje w meczu były po obu stronach. Drugi mecz z Liderem Swarzędz zremisowaliśmy 1-1. Na prowadzenie wyszliśmy dzięki
bramce z rzutu wolnego (samo okienko) wykonywanego przez Miłosza Matuszewskiego. Niestety do zwycięstwa zabrakło nieco szczęścia, i bramkę na 1-1 straciliśmy na 2 minuty przed końcem.
Trzeci mecz wiedzieliśmy że musimy wygrać. Z UKS Skórzewo szybko wyszliśmy na prowadzenie 2-0 (bramka Miłosza Matuszewskiego i Kuby Krysiaka), by po 2 minutach remisować 2-2. Na szczęście
bardzo szybko odpowiedział duet Matuszewski-Szemfel. Pierwszy wymanewrował 2 zawodników rywali, drugi uderzył z dalszej odległości. Wiedzieliśmy że mamy jeszcze szansę na wyjście z grupy, przy dobrym układzie wyników. Musieliśmy jednak wygrać ostatnie spotkanie - najlepiej wysoko. Przez cały mecz z UKS Szóstka Śrem przeważaliśmy. Swoje szanse mieli m.in. Wasiak i Krysiak. Niestety mimo ogromnej przewagi nie udało nam się zdobyć zwycięskiej bramki. W końcówce meczu wszyscy zawodnicy zaangażowali się w akcję ofensywną (remis nam nic nie dawał), jedna prostopadła piłka i zawodnik gospodarzy na 30 sekund przed końcem wychodzi sam na sam z Maćkiem Hetmanowskim, uderza obok niego i przegrywamy 0-1.
Tylko 4 punkty oraz porażka ze Śremem (również 4 punkty) spowodowały że zajęliśmy 4 miejsce w grupie, które pozwoliło nam grać o miejsca 7-8.
Los skojarzył nas z Ostrovią Ostrów. Mecz rozgrywany pod nasze dyktando choć przeciwnik trafił w słupek. Po faulu na jednym z naszych zawodników Ostrovia grała w osłabieniu. Sytuację tą pięknie wykorzystał Tomek Pawłowski, który mocnym uderzeniem prostym podbiciem nie dał szans bramkarzowi. Na 2 minuty przed końcem Ostrovia doprowadza do remisu. Rzuty karne lepiej egzekwowali nasi koledzy, u nas pudłowali Krysiak i Szemfel.Wynik 1-1, k 0:2